Oj tam zawsze można ich skusić ekstremalnymi warunkami do treningu, adrenalinka będzie wysoka podczas ćwiczeń kiedy będą się zastanawiać ile już psich kup mają na dresach. Nigdzie indziej czegoś takiego nie doświadczą ...
O albo konferencji prasowej gdzie Jacek motywuje wszystkich mówiąc o tym, że będzie musiał sprzedać jeszcze 16 zawodników.
Toż to nie ma konkurencji !
