|
Wedlug mnie trener Kulawik jest nie ma waruków w szatni oprócz Sobola i Głowy nie ma liderów którzy gonili by reszte patalacków do roboty mysle ze Mały idealnie sie nadawał wiem pewnie powiecie ze to gówno prawda ze co on pokazal w ostatniej rundzie mysle ze jesli dostal by kredyt zaufania od trenera i opaske kapitanska nowy kontrakt na nieco lepszych warónkach nasza gra mogla by wygladac nieco lepiej
|