westersyl napisał(a):

|
Z tego co kojarzę to nikt nigdy nie wypisywał tu kandydatury Mroczkowskiego, Stokowca, Kaczmarka, Ojrzyńskiego, Rumaka na trenera Wisły a wygrywali seriami.
|
I tu się mylisz. Kojarzysz takiego usera jak Ogryzek? Rozpisywał się jakich to mamy zdolnych młodych trenerów, a zamiast nich jakiegoś nieudacznika z Holandii trzymamy. I wielu mu wtórowało.
Pamiętam, bo miałem wtedy niezły ubaw. "Nasi trenerzy nie są gorsi, maja tylko gorszych piłkarzy" - powtarzali na forum z mędrcami "Weszło". A potem przyszedł maestro Prober, pokazał swój warsztat i nagle się okazało, że tak naprawdę to nikt go nie chciał. No, ale taki Mroczkowski czy Stokowiec to zupełnie inna bajka...
Tylko na Twojej liście zabrakło jeszcze Sasala i wspomnianego Probierza - obaj byli wtedy na topie wśród znawców z forum.