westersyl napisał(a):

Z tego co kojarzę to nikt nigdy nie wypisywał tu kandydatury Mroczkowskiego, Stokowca, Kaczmarka, Ojrzyńskiego, Rumaka na trenera Wisły a wygrywali seriami.
Większość widzi po prostu to co jest na boisku. Adam Nawałka z średnich piłkarzy, którzy w większości sam ściągał stworzył drużynę przygotowaną znakomicie pod względem fizycznym do rundy, bardzo dotrze zorganizowaną taktycznie, którą jak na polskie warunki da się oglądać. Do tego widać, że Adam Nawałka stworzył coś co rzadko się zdarza w Polsce, drużyna zakceptowała autorytarny styl prowadzenia drużyny przez trenera. On tam jest panem i drużyna to akceptuje.
|
Tylko niestety to że ktoś radzi sobie w Górniku w Jadze, czy Ruchu niestety nie znaczy że poradzi sobie u nas. W tamtych klubach miejsce dające puchary to ogromny sukces. U nas ostatnio nawe MP nie było sukcesem. Pewnie że wymagania nam się trochę przewartościowały, aletak naprawde każdy kibic Wisły pewnie po cichu nadal uważa że sukces dla nas to LM nic więcej.