Wyświetl pojedynczy post
Flesz
Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków-Bielany

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61175
Stary 14.12.2012, 20:33
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
W zasadzie zapytałem z ciekawości.

Tak aby coś odpowiedzieć - moim zdaniem była to kandydatura w ciemno. Bezrobotny prawnik...........

Lukasz.
co wy tak z tym prawnikiem.

chłop zrobił studia prawnicze żeby robić lepsze wrażenie i tyle, w życiu pewnie nie liznął tego zawodu od strony praktycznej więc nazywanie go prawnikiem jest chyba przesadą.
Odpowiedz cytując