Lukasz napisał(a):

W zasadzie zapytałem z ciekawości. 
Tak aby coś odpowiedzieć - moim zdaniem była to kandydatura w ciemno. Bezrobotny prawnik...........
Lukasz.
|
co wy tak z tym prawnikiem.
chłop zrobił studia prawnicze żeby robić lepsze wrażenie i tyle, w życiu pewnie nie liznął tego zawodu od strony praktycznej więc nazywanie go prawnikiem jest chyba przesadą.