Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61173
Stary 14.12.2012, 20:02
Cytat:
Połowa forum ma to do siebie, że chce każdego trenera, pod którego wodzą jakakolwiek drużyna w lidze wygrała 2-3 mecze pod rząd.
Z tego co kojarzę to nikt nigdy nie wypisywał tu kandydatury Mroczkowskiego, Stokowca, Kaczmarka, Ojrzyńskiego, Rumaka na trenera Wisły a wygrywali seriami.

Większość widzi po prostu to co jest na boisku. Adam Nawałka z średnich piłkarzy, którzy w większości sam ściągał stworzył drużynę przygotowaną znakomicie pod względem fizycznym do rundy, bardzo dotrze zorganizowaną taktycznie, którą jak na polskie warunki da się oglądać. Do tego widać, że Adam Nawałka stworzył coś co rzadko się zdarza w Polsce, drużyna zakceptowała autorytarny styl prowadzenia drużyny przez trenera. On tam jest panem i drużyna to akceptuje.
Odpowiedz cytując