Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
soQlABG
Member
Od: 08.2012
Offline
#
61172
14.12.2012, 19:46
Ludzie popatrzcie na skład dzisiejszy i na skład Wisły z Twente :
Nie mal, że identyczny skład... Porównajcie gre Wisły sprzed roku do obecnej... Nie możliwe aby zapomnieli jak się gra w piłkę...
soQlABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do soQlABG
Znajdź inne posty napisane przez soQlABG