riv napisał(a):

|
To chętnie bym go zobaczył i czwarty. I pewnie połowa forum też.
|
Połowa forum ma to do siebie, że chce każdego trenera, pod którego wodzą jakakolwiek drużyna w lidze wygrała 2-3 mecze pod rząd.
Połowa forum chce każdego piłkarza, który w 2-3 meczach pod rząd prosto kopnął piłkę.
A wszystko musi się zacząć od porzadnego prezesa i dyrektora sportowego czy wiceprezesa ds. sportowych, który za zgodą Cupiała opracuje strategię rozwoju Wisły, przedstawi niezbędny budżet, uzyska ten budżet i zacznie coś z tym robić: zatrudni właściwego trenera z wlaściwym sztabem, znajdzie właściwych piłkarzy i ... w spokoju zacznie budować