AYALA napisał(a):

|
Widzew podobno bankrutem ale pewnie za frytki Stępińskiego nie sprzedadzą....Okachi też by sie przydał do środka pomocy bo Guła słabiutki....
|
Według łysego, nam do bankruta też niewiele brakuje więc radził bym skupić się na tym - gdzie i kogo opchnąć a nie kogo i gdzie kupić.