Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20348
Stary 14.12.2012, 16:12
Ok, żeby nie rozmywać meritum sprawy.
Jarek chlapnął coś co jest bez sensu. Że mu źle było że go nie internowali.
Ja tam się cieszę że moich rodziców nie internowali. Oni też tego nie żałują. I nigdy nie kreowali się na walczących z komunizmem opozycjonistów.
O swojej walce z komunizmem to już niech lepiej opowiada Maciarewicz. On faktycznie walczył.
Ale piszę o tym tylko dlatego, że fajnie by było jak byście wyłączyli swój bezkrytycyzm wobec prezesa. Moim zdaniem to on jest głównym wrogiem PiS-u. Z nim PiS nie wygra wyborów bo nigdy nie zapewni sobie poparcia centrum. Nie zapewni poparcia ludzi którzy nie chcą walczyć z Rosjanami/Niemcami/Kościołem/komunistami/postkomunistami/gejami/anarchistami/internautami/kierowcami/kolejarzami/górnikami/Żydami/Cyganami/narodowcami/kibolami/artystami/itd, itp, etc.
Takich ludzi jest przeważająca większość. Większość która chce w spokoju żyć, pracować. Skupić się na rodzinie/pracy/hobby itp. I nie uczestniczyć we wzajemnych babraniu się w gównie.
c.d.n.