prezes Górnika Zabrze
Cytat:
|
Znam stanowisko pana Nawałki, ale nie on ma decydujące zdanie przy transferze. Jest jeszcze właściciel klubu, jego zarząd, zawodnik.
|
Tu akurat chodzi o Milika, ale ponoć (Weszło pisze. Co by o nich nie mówić informacje mają dobre) Zabrze chce jeszcze sprzedać Nakulme i Skorupskiego. Jakby Nawałce wyciągnęli bez jego zgody kluczowych zawodników w zimie to chyba się ciut wkurzy i nasze szanse na wyciągnięcie go z Górnika dramatycznie wzrosną.