AYALA napisał(a):

|
najwyższa pora aby do władzy doszedł Artur Zawisza i ONR oraz Wszechpolacy.Chyba tylko Oni mogą uratować Polske
|
To Twoje zdanie.Ja nie wiem kto będzie odpowiedni, za to wiem po 6 latach, kto odpowiedni nie jest.
Proponowałbym jednak tego tematu nie rozmywać, bo się zrobił "polityczny 2"