Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14606
Stary 14.12.2012, 12:43
Sytuację w Polonii też powinniśmy spróbować wykorzystać a nie czekać aż najlepsi i najbardziej perspektywiczni zawodnicy tego klubu przejdą do Legii czy innej Amici a my spróbujemy ściągnąć kogoś pokroju Sikorskiego (bez urazy).
Odpowiedz cytując