AS82 napisał(a):

No dokładnie o tym mówię , taki sposób komunikowania sie ze swoim elektoratem , widać 10% ani grzeje ani chłodzi czy obraz został nazwany bohomazem , gdy innych Polaków to może denerwować . Podobnie jest gdy Romaszewski porównywał Starucha do Robotników z Radomia , to pewnie po to tak mówił ,żeby jego elektorat zrozumiał o czym mówi , a w tym samym czasie takie porównanie wśród elektoratu innych partii powodowało poczucie kpiny i politowania.
Jak sie martwisz o prymitywów, to jakoś ci nie przeszkadza ,że do innych prymitów od 2 lat kieruje sie brednie o jakimś zamachu smoleńskim ?
|
Bomba

. Nareszcie mamy pełną egzemplifikację sposobu rozumwania palikotowca. Tym sposobem staje się równiez jasne dlaczego hitlerowcy zabijali Żydów a komuniści burżujów. Chodziło o sposób komunikowania się ze swoim elektoratem

. Rozumiem że w następnym ruchu w ramach "komnikacji ze swoim elektoratem" Gasipies zgwałci jakąś zakonnicę a Tusk podłoży bombę po samochód którym jeździ JK. PR rules!