Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61155
Stary 14.12.2012, 00:14
FraMat napisał(a):Wyświetl post
a wcześniej było zwolnienie Petrescu po krótkim okresie słabszej gry drużyny, a jeszcze wcześniej zwolnienie Kasperczaka po Tbilisi i wygranej rundzie w lidze, zamiast postawienia na wzmocnienie tego zespołu.
Można rozwijać te litanię grzechów


Kasperczak to juz stare dzieje nie ma co sie rozwodzic,choc do dzis uwazam ze po Tbilisi Cupial w pewnym sensie dal sobie spokój.

naromiast gwozdziem do tej trumny wg mnie byly te zakichane przegrane derby i wywalenie Maaskanta.
I sie zaczelo.

Moskal,Probierz,Kulawik..niedugo jakis pewnie pan X.....

..

po co to ,i na co,ja tego nie pojmuje .
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując