FraMat napisał(a):

a wcześniej było zwolnienie Petrescu po krótkim okresie słabszej gry drużyny, a jeszcze wcześniej zwolnienie Kasperczaka po Tbilisi i wygranej rundzie w lidze, zamiast postawienia na wzmocnienie tego zespołu.
Można rozwijać te litanię grzechów
|
Kasperczak to juz stare dzieje nie ma co sie rozwodzic,choc do dzis uwazam ze po Tbilisi Cupial w pewnym sensie dal sobie spokój.
naromiast gwozdziem do tej trumny wg mnie byly te zakichane przegrane derby i wywalenie Maaskanta.
I sie zaczelo.
Moskal,Probierz,Kulawik..niedugo jakis pewnie pan X.....
..
po co to ,i na co,ja tego nie pojmuje .