AS82 napisał(a):

|
Co chcesz jedna partia broni gościa co rzucał farbą w obraz , druga partia broni Starucha robiąc z niego opozycjonistę
|
tylko, że Staruch nie nazywa siebie Anną Marią Staruchowicz i nie wnosi do parlamentu o refundację obcinania fiutów
taka drobna dygresja