szprotson napisał(a):

jak juz inni piszą, Dunczyka chciał Probierz.
.... wi co z tym kjoto, miał za mało minut, pokazał jedynie głupote.
O Sikorze słyszałem ze ma bardzo niski kontrakt. Niski na tyle ze nikogo lepszego za te pieniadze by nie było.
|
Duńczyka chciał Probierz? Jakieś dowody na poparcie tej teorii? Bo z tego co wiem to faworytem Probierza był Michel Garbini Pereira. Duńczyk widocznie chciał najmniej i stąd go zatrudnili.
A ja mam pytanie, czy Piotr Brożek jest gorszym zawodnikiem od Duńczyka? Czy żądał gwiazdorskiego kontraktu na który tylko Lechię stać?
Odnośnie Sikorskiego, co z tego, że ma bardzo niski kontrakt, skoro ma równie niskie umiejętności. Na podobny kontrakt zgodziłoby się połowę zawodników z zaplecza ekstraklasy.
A ja się pytam dlaczego nie podjęto rozmów z Pawłem Brożkiem? Czy Brożek byłby gorszym piłkarzem od Sikorskiego? Czy w drugiej lidze Hiszpańskiej płacą lepiej niż w Wiśle? Swoją drogą nie dziwie się Brożkowi wyboru, Huelva to piękne miasto (bylem

), teraz pewnie się wygrzewa w słoneczku, podczas gdy my marzniemy z łysym b...
