wolfy napisał(a):

Przejebane to jest to, że sam zacząłem łysieć
Ja wiem że wykonuje polecenia, pewnie się stara, ale odpowiedz mi na pytanie: czy Cupiał kazał Jacusiowi zatrudnić najgorszego w lidze lewego obrońcę, napastnika i Qiuoto (nawet nie wiem na jaką pozycję się nadaje)? Znaczy - serio, Łysa pała musiała ich zakontraktować, bo inaczej by wyleciała? Tak to mam rozumieć? Jakieś rozliczenia z menedżerami?
Rozumiem też, że to Cupiał kazał mu ściągać na testy jakieś porażki z całego Świata?
..
|
jak juz inni piszą, Dunczyka chciał Probierz.
.... wi co z tym kjoto, miał za mało minut, pokazał jedynie głupote.
O Sikorze słyszałem ze ma bardzo niski kontrakt. Niski na tyle ze nikogo lepszego za te pieniadze by nie było.
Cupiał mu nie kazał sciagac debili, ale dał na to przyzwolenie. Zreszta, ja nie wime czy Cupiał czy Kapka, bo nie wiem kto w tym klubie rządzi i kto ma na kogo kwity.