szym_ek napisał(a):

nie potrzebne trzy rundy - wystarczy zacząć ligę w lipcu i do grudnia spokojnie się wyrobimy z 22 kolejkami a na wiosnę 10 kolejek w grupach spokojnie wystarczy + kluby Ekstraklasowe Puchar Polski zaczynały by na wiosnę i już się robi 12-14 meczów dla najlepszych od marca do końca maja
W tym roku jakby się zaczął sezon 21-22 lipca to do 1 grudnia mamy 20 kolejek a dwie kolejki można rozegrać w środku tygodnia
|
W sumie tak, a jakby jeszcze Puchar Polski na wiosne grac w weekend to moze zainteresowanie tymi rozgrywkami zostaloby odbudowane.