Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61144
Stary 13.12.2012, 10:58
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Chociaż jak się tak zastanowię ... jedynie sens jego zatrudnienia widzę w tym że dla Cupiała osoba Bednarza miała być gwarantem tego że poziom sportowy przy restrukturyzacji nie zjedzie na pysk. Czyli miała zadbać o stronę sportową przedsięwzięcia Wtedy to się jakoś klei.

Lukasz.
Nic się nie klei, gdyż Bednarz już nie jeden raz udowadniał, że jest kiepskim dyrektorem, a większość jego transferów z pierwszego jego pobytu do teraz odbija nam się czkawką (Jirsak, Łobodziński, Garguła) . Jedyne w czym jest dobry to negocjacje odnośnie wysokości kontraktu, choć i ten argument bierze w łeb, widząc jakie umowy podpisał nasz koń trojański z Kirmem, Łobodzińskim, Jiraskiem, czy Gargułą. Moim zdaniem dla Cupiała, 'łysy wąż' jest uosobieniem twardorękiego - gościa który bez skrupułów miał pożegnać piłkarzy którzy nie chcieli zgodzić się na renegocjacje kontraktów.
Odpowiedz cytując