Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22634
Stary 13.12.2012, 00:38
Grupy to będzie strasznie poroniony pomysł , ale w zasadzie... będzie się z czego pośmiać . Będzie więcej okazji aby Sikorski się cieszył że trafił w bramke , Quioto kogoś podeptał , Fredriksen może pozna w końcu kto to Pawowski , a Chavez będzie miał mniej czasu na modlitwe.

Realnie patrząc pomysłem który nie wywoływałby salw śmiechu byłby model gdzie mamy lige 18-20 zespołową , gdzie spadają 3-4 zespoły a kolejne 2-3 grają baraż o pozostanie w ekstraklasie .

Niedługo fajnych stadionów będzie coraz więcej w Polsce , a liga 16 zespołowa nie będzie gwarantowała , że Wisła się utrzyma , więc lepiej powiększmy tą ligę męcznie drużyn w grupie spadkowej jest conajmniej chore
Ostatnio edytowane przez Karherop : 13.12.2012 o godz. 00:40.
Odpowiedz cytując