Baala napisał(a):

|
Ja jestem zwolennikiem zmniejszenia ligi bo dla tych co grają zwiększą się dochody z praw telewizyjnych, a dodatkowo I liga zyska na atrakcyjności i łatwiej byłoby o zastępstwo jeśli by ktoś był nie wypłacalny.
|
Jest tylko jeden problem. W 12-sto zespołowej lidze to my się nie zmieścimy
dynek.pl napisał(a):

|
Jedyny plus to, ze kopacze w koncu by musieli rozgrywac jakas przyzwoita liczbe spotkan
|
Już teraz łapią ich skurcze...