Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22633
Stary 13.12.2012, 00:09
Baala napisał(a):Wyświetl post
Ja jestem zwolennikiem zmniejszenia ligi bo dla tych co grają zwiększą się dochody z praw telewizyjnych, a dodatkowo I liga zyska na atrakcyjności i łatwiej byłoby o zastępstwo jeśli by ktoś był nie wypłacalny.
Jest tylko jeden problem. W 12-sto zespołowej lidze to my się nie zmieścimy

dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Jedyny plus to, ze kopacze w koncu by musieli rozgrywac jakas przyzwoita liczbe spotkan
Już teraz łapią ich skurcze...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.12.2012 o godz. 00:15.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując