Watts napisał(a):

Dlaczego zaprzeczasz samemu sobie w kolejnych zdaniach? 
Zmieńcie w końcu obiekt krytyki i szykan. Powtarzam jak mantrę, że ten chłop to kaskader i jest mu płacone za firmowanie swoją glacą posunięć właściciela-dyletanta. Szkalować Łysego to tak jak walić psa prętem po grzbiecie, bo szczeka jak obcy idzie. Zacznijmy zbiorowo rozliczać Cupiała z jego polityki. Chyba, że słynna mgiełka "wdzięczności" za wygrane garnki polskiej ligi, które dzisiaj mają jedynie wartość sentymentalną (bo długofalowo jesteśmy w kosmicznej dupie, tak typowo, po polsku), jakoś was od tego powstrzymuje.
|
Tak, trzeba go szkalować. Niech Łysy odejdzie dobrowolnie ze stanowiska. Ponoć jest prawnikiem, więc niech zacznie zarabiać gdzieś indziej.