Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61137
Stary 12.12.2012, 22:13
Watts napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego zaprzeczasz samemu sobie w kolejnych zdaniach?

Zmieńcie w końcu obiekt krytyki i szykan. Powtarzam jak mantrę, że ten chłop to kaskader i jest mu płacone za firmowanie swoją glacą posunięć właściciela-dyletanta. Szkalować Łysego to tak jak walić psa prętem po grzbiecie, bo szczeka jak obcy idzie. Zacznijmy zbiorowo rozliczać Cupiała z jego polityki. Chyba, że słynna mgiełka "wdzięczności" za wygrane garnki polskiej ligi, które dzisiaj mają jedynie wartość sentymentalną (bo długofalowo jesteśmy w kosmicznej dupie, tak typowo, po polsku), jakoś was od tego powstrzymuje.
Tak, trzeba go szkalować. Niech Łysy odejdzie dobrowolnie ze stanowiska. Ponoć jest prawnikiem, więc niech zacznie zarabiać gdzieś indziej.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując