Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61136
Stary 12.12.2012, 22:08
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Bednarz zniszczył Wisłę. To jest bezapelacyjne. A właściwie zrobił to człowiek, który na niego postawił, wiedząc jak niekompetentny to dyrektor sportowy. Jakkolwiek by na to nie spojrzeć, to Bednarz, godząc się na przyjście do klubu, odpowiada za obecny, tragiczny stan tego zespołu.
Dlaczego zaprzeczasz samemu sobie w kolejnych zdaniach?

Zmieńcie w końcu obiekt krytyki i szykan. Powtarzam jak mantrę, że ten chłop to kaskader i jest mu płacone za firmowanie swoją glacą posunięć właściciela-dyletanta. Szkalować Łysego to tak jak walić psa prętem po grzbiecie, bo szczeka jak obcy idzie. Zacznijmy zbiorowo rozliczać Cupiała z jego polityki. Chyba, że słynna mgiełka "wdzięczności" za wygrane garnki polskiej ligi, które dzisiaj mają jedynie wartość sentymentalną (bo długofalowo jesteśmy w kosmicznej dupie, tak typowo, po polsku), jakoś was od tego powstrzymuje.
Odpowiedz cytując