szprotson napisał(a):

Uważam że wg. Cupiała czy też Kapki Bednarz jest taką osobą.Gdyby taką nie był, ponownie nie został by zatrudniony.
A ty uważasz inaczej? dlaczego?
|
Sam podałem przynajmniej kilka powodów dla których Bednarz to kompromitacja. Rozumiem, że nie przyjmujesz żadnego do wiadomości?
szprotson napisał(a):

|
p.s. Bez nich gorzej by nie było ? heh. Bez Genkowa tez by gorzej nei było a starczyło by na kilku piłkarzy. Melikson też juz meczy nie wygrywa, wiec bez niego równiez było by tak samo. Bez Jaliensa tez było by lepiej a starczyło by na jakiegos grajka. Tak samo wyglada sprawa z Garguła, i wieloma innymi. Tyle że to już się stało i Ci zawodnicy tutaj są.
|
Nie, ....a - gorzej by nie było. Ot, zajmowalibyśmy miejsce w lidze za Bełchatowem.
Dam Ci radę - sprawdź ile punktów zdobyliśmy dzięki Meliksonowi, Gargule i Genkowowi i porównaj z tymi, które zdobyliśmy dzięki ofiarom Bednarza (tak naprawdę to tylko je przez nich traciliśmy). Wiem, że wspomniana trójka gra poniżej oczekiwań, ale są chyba jakieś granice demagogii? Czy może w obronie Jacusia napiszesz każdą głupotę?
Od przyjścia do Wisły Łysy nie zrobił nic sensownego. Takie są fakty.