Temat
:
Tomasz Kulawik byłym trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline
#
713
12.12.2012, 21:53
ziz99
napisał(a):
źr:
http://www.poznan.sport.pl/sport-poz...nego__ale.html
Panie Cupiał, czy nie warto przypadkiem wysłać Tomka na takie staże
Czy może dalej prowizorka
Wprawdzie nie wiadomo czy będzie dalej trenerem, ale skoro jest stale związany z Wisłą to może opłaca się podjąć taką niewielką inwestycję...
Chyba Ci coś jest. Z Kulawika zrobią zaraz szmatę i idiotę, tak samo jak wcześniej postąpili z Moskalem (ku uciesze niektórych). Mają jeszcze do niego dokładać!?
BTW. Pan Kazimierz wspomniał, że był na stażu w Holandii, który załatwił mu Maaskant.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
wolfy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wolfy
Znajdź inne posty napisane przez wolfy