Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#713
Stary 12.12.2012, 21:53
ziz99 napisał(a):Wyświetl post
źr: http://www.poznan.sport.pl/sport-poz...nego__ale.html


Panie Cupiał, czy nie warto przypadkiem wysłać Tomka na takie staże Czy może dalej prowizorka

Wprawdzie nie wiadomo czy będzie dalej trenerem, ale skoro jest stale związany z Wisłą to może opłaca się podjąć taką niewielką inwestycję...
Chyba Ci coś jest. Z Kulawika zrobią zaraz szmatę i idiotę, tak samo jak wcześniej postąpili z Moskalem (ku uciesze niektórych). Mają jeszcze do niego dokładać!?

BTW. Pan Kazimierz wspomniał, że był na stażu w Holandii, który załatwił mu Maaskant.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując