Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61133
Stary 12.12.2012, 20:32
szprotson napisał(a):Wyświetl post
tymon a jakie oni mają tygodniówki? Albo od razu napisz ile miesiecznie zarabiaja, bedzie łatwiej.

p.s. Bez nich gorzej by nie było ? heh. Bez Genkowa tez by gorzej nei było a starczyło by na kilku piłkarzy. Melikson też juz meczy nie wygrywa, wiec bez niego równiez było by tak samo. Bez Jaliensa tez było by lepiej a starczyło by na jakiegos grajka. Tak samo wyglada sprawa z Garguła, i wieloma innymi. Tyle że to już się stało i Ci zawodnicy tutaj są.
Zwalanie winy za wszystko na bednarza jest smieszne.Czemu nagle teraz wszyscy chcą akademii/szkółki a nie ....a 10 lat temu? czemu wtedy gdy były pieinadze, nikt o to nie prosił?

Powiedzcie mi, w którym klubie jeszcze (prócz Wisły) v-ce prezes decyduje o kontraktowaniu piłkarzy?
Szprotson ale Genkov i Melikson byli przed Bednarzem zakontraktowani,Cupiał zatrudnił Bednarza by uregulował finanse(w rzeczywistosci dał 3mln złotych na długi)więc ta super trójka była sciagnieta gdy klub już miał problemy
Łukasz Burliga dostaje podobno 12 tys mies,więc Sikor z Frederiksenem napewno mniej nie dostali

PS: Zagadka rozwikłana 110tys w 2009 r dla Guły od Bednarza
PS2 : Nie zwalam wszystkiego na Bednarza bo sam się tutaj nie zatrudnił po raz drugi,Wisła nie jest za grosz profesjonalna a szkoda bo za Valcxa to zaczynało sie zmieniac,zaraz ktoś napisze że to przez Stana Wisła ma teraz długi a ja spytam czy ktoś w tym klubie patrzy co sie z jego kasą dzieje?To pytanie do własciciela
PS3 : Szprotson pytałeś jeszcze , w którym klubie ekstraklasy poza Wisłą to nie trener decyduje jakiego piłkarza chce kupić a no w większości tych nieprofesjonalnych jak Wisła niestety, przykładu nie podaje bo każdy widzi kto staje się profesjonalny w prostych sprawach a kto nie
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 12.12.2012 o godz. 20:50.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując