tofik napisał(a):

http://www.youtube.com/watch?v=fqgvYV0RPIg
Co robi Wisła z piłkarzem. Pierwszy mecz ligowy Meliksona. Porównajcie z tym co jest teraz. Nawet w słabym klubie Izraelskim potrafią lepiej zadbać o formę zawodników. Im dłużej siedzi taki w Polsce tym się staje wolniejszy i grubszy.
|
MASAKRA
I tak jest naszym najlepszym zawodnikiem obecnie.
Ale zwróćcie uwagę, że w ciągu ostatniego roku żaden (słownie Ż-A-D-E-N) zawodnik nie zanotował progresu. Co gorsza każdy gra gorzej. Moim zdaniem to kolejny dowód na to że to nie zawodnicy są problemem tego klubu.
Może to zasmrodzone krakowskie powietrze tak działa?