|
Ja się pytam - dlaczego Bednarz nadal jest w Wiśle?
To jest człowiek, który prędzej puści Wisłę z torbami, niż zrobi z niej wielką drużynę.
Sprzedamy Meliksona, weźmiemy Pawłowskiego? A jak nie weźmiemy Pawłowskiego? Jak nam go Lech sprzątnie sprzed nosa? Bednarzu zastanawiałeś się w ogóle nad tym? Pewnie nie - alternatywy nie ma żadnej.
Właśnie działanie włodarzy Wisły pokazuje, jak beznadziejnie można zarządzać klubem, doprowadzając go do stagnacji. Koniec, kropka.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
|