wolfy napisał(a):

Urban zasugerował w wywiadzie, że potencjalnego transferu do Legii należy szukać w Krakowie.
Cytat:
Którego piłkarza z polskiej ligi chciałby pan najbardziej?
- Wiem, ale nie wskażę. Nie będę nikomu robił promocji.
Napastnika?
- Nie powiem. W lidze jest wielu fajnych piłkarzy. Ale proszę patrzeć w stronę Krakowa...
|
Melikson? To by akurat pasowało do Bednarza...
|
Nie no...jak dla mnie to jest sugestia, że jest wielu fajnych piłkarzy, ale drużyna z dobrych piłkarzy może ciulowo grać : prosze popatrzeć w stronę Krakowa.
Imho Meliksona będą chcieli sprzadać, ale na pewno nie do Warszawy.