wolfy napisał(a):

Urban zasugerował w wywiadzie, że potencjalnego transferu do Legii należy szukać w Krakowie.
Melikson? To by akurat pasowało do Bednarza...
|
Za Skorży już robili podchody pod Meliksona. Tylko wtedy media błędnie zinterpretowały sytuacje, dziennikarze rozpisywali się, że Legia chce Bitona. To było wtedy jak Jóźwiak coś napomknął że chcieliby jednego z piłkarzy Wisły. Panowie z C+(Smokowski, Twarowski) wiedzieli o co chodzi i zapytali się w prost Bednarza jak był gościem czy puścił by Meliksona do Legii.
"2,5 mln euro niech idzie gdzie chce" Taka była odpowiedź.
Legia bije nas na głowę pod względem piłkarskim, organizacyjnym itd, jak kolega niżej napisał w normalnie funkcjonującym klubie mógłby bardzo szybko się odbudować. Byłoby to poniżenie gdybyśmy doszli do takie ściany że jesteśmy zmuszenie sprzedać najlepszego piłkarza Legii. A Dudu Dahan zna polski rynek wie że jak umieścić jakiegoś swojego dobrego piłkarza w Polsce to najlepiej tam.
Dziwi mnie to że panowie z Legii tak ochoczo rozmawiają na temat transferów z Wisly.