Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14598
Stary 12.12.2012, 14:59
Cytat:
Zarząd GKS-u Bełchatów postanowił przesunąć do zespołu Młodej Ekstraklasy dziewięciu zawodników.
Zimowe przygotowania pierwszy zespół rozpocznie bez: Adama Stachowiaka, Macieja Szmatiuka, Miroslava Božoka, Tomasza Wróbla, Pawła Buzały, Alana Stulina, Pawła Giela, Dawida Nowaka i Marko Šimicia.

Według informacji "Przeglądu Sportowego" wszystkim wymienionym zaproponowano rozwiązanie umów za porozumieniem stron.
Temat Stachowiaka raczej nierealny z wiadomych względów (a szkoda, bo moim zdaniem to naprawdę solidny bramkarz), natomiast może Wisła zainteresowałaby się Tomaszem Wróblem? Patrząc na poczynania obecnych skrzydłowych drużyny Kulawika, taki Wróbel to prawdziwy sprinter. Co prawda ma 30-lat, ale chociaż na rok? Czemu nie.

Nowak wiecznie kontuzjowany, od razu by było, że drugi Garguła, ale...
Odpowiedz cytując