Tusk dał 41 mln zł na nagrody dla swoich urzędników.....a dla reszty obywateli co ? Suchy chleb ?
http://wpolityce.pl/wydarzenia/42536...nie-dalem-rady
myśle że najlepszym rozwiązaniem dla Polski byłoby dojście Artura Zawiszy i ONR-u do władzy w obecnej sytuacji