Eternit napisał(a):

|
Wiesz co to ironia, czy tylko udajesz?
|
Bez urazy. W kontekście wypowiedzi kolegi Siali i lali Twój cytat zabrzmiał wyjątkowo realistycznie

. Takie mamy czasy że jest "smieszno i straszno", a jeśli nawet prokurator pozwala sobie na twierdzenia że "na wraku tupolewa nie znaleziono śladów TNT ale bynajmniej nie oznacza że go tam nie ma" to czasami naprawdę trudno ocenić gdzie kończy się fikcja a zaczyna rzeczywistość

.