StelmiOriginal napisał(a):

|
Mam problem. Pilnie potrzebuję go rozwiązać do czwartku. Jest ktoś kto pracuje w Domu Maklerskim PKO BP bądż ma dobre rozeznanie? Chcę sprzedać pare akcji które mam na koncie, zamknąć konto na 4 spusty i miec święty spokój. Problem jest taki, że nie wiadomo na podstawie tabel prowizji i opłat ile się należy tym darmozjadom. Gość na infolinii coś mówił o 50zł za sprzedaż akcji wartości ~1000zł, a mnie na podstawie tego linka (http://www.dm.pkobp.pl/index.php/id=...1/section=ogol) wychodzi 5zł (0.038 proc z 1000 to 3.80 złotych, czyli minimim 5zł). Ktoś wie co i jak? Dajcie znać, dość pilne.
|
Pracownik PKO BP zauważył Twój wpis i przesłał mi następującą informację:
Chcielibyśmy odpowiedzieć na ten wpis i poinformować, że: Opłata od sprzedaży akcji przez Internet wynosi 0,39% wartości sprzedawanych akcji - nie mniej niż 5 zł. Jeśli zlecenie sprzedaży akcji jest składane przez telefon lub w oddziale, to do kwoty 5 tys. zł opłata wynosi 1,5 proc. wartości sprzedanych akcji plus 9 zł. Nie mogę zarejestrować się na Forum, więc bardzo proszę o zamieszczenie tej informacji.
Ekspert PKO Banku Polskiego