Wyświetl pojedynczy post
donecki
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61101
Stary 11.12.2012, 21:20. Tylko zagranicznych nam trzeba
nie mogę już słuchać was.czy wy nigdy nie pomysleliscie o kimś kto będzie trenerem a nie działaczem bez dorobku.żadne smudy i inne wynalazki a george to już w ogóle .ja pitole
Ostatnio edytowane przez donecki : 11.12.2012 o godz. 21:25.
Odpowiedz cytując