mr_kwolf napisał(a):

Mam rozumieć, że w sporze Kasperczak - Wisła swego czasu trzymaliście stronę Kasperczaka.
Ja dalej będe się upierał, że Jovanic wykazał tutaj charakter taniego cwaniaczka, który zamiast zarobić uczciwą pracą to czeka tylko na potknięcie kontrahenta, żeby później go "małym druczkiem" w umowie wykosić na hajs.
PS. Abstrahując już od tego, że zapewne miał płacone tak samo jak wszyscy czyli z lekkim opóźnieniem bo nie mamy kasy. Ale czego oczekujemy od wyrobników, którzy przyjechali tu za kasą.
|
Podejrzewam jednak że kroplą która przelała czarę goryczy była obsada bramki w meczu z Zagłębiem