Wyświetl pojedynczy post
jarcze
Senior Member
 
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1307
Stary 11.12.2012, 15:56
Także dołączam się do gratulacji dla zwycięzcy i podziękowań dla WISŁAZWE. Upominek dla zwycięzcy to byłaby fajna sprawa, ale wtedy WISŁAZWE miałby więcej roboty bo by dużo ludzi typowało dla nagrody a nie tylko dla zabawy.
Odpowiedz cytując