Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 11 Jesień 2012.
Wyświetl pojedynczy post
jarcze
Senior Member
Od: 12.2005
Offline
#
1307
11.12.2012, 15:56
Także dołączam się do gratulacji dla zwycięzcy i podziękowań dla WISŁAZWE. Upominek dla zwycięzcy to byłaby fajna sprawa, ale wtedy WISŁAZWE miałby więcej roboty bo by dużo ludzi typowało dla nagrody a nie tylko dla zabawy.
jarcze
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jarcze
Znajdź inne posty napisane przez jarcze