Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61090
Stary 11.12.2012, 14:55
szprotson napisał(a):Wyświetl post
s....ysynstwem było zatrudnienie tego bramkarza ręcznika.

z przymrózeniem oka to sie nie dziwie klubowi ze mu nie płaci. Facet miał być bramkarzem, a nim nie jest. Miał otrzymywac ileśtam tysiecy miesiecznie za to ze jest kimś kim nie jest
, wiec logiczne ze mu nie płacą.
....a, kiedy sie skonczy zabawa w darmozjada w tym klubie ...

z biegiem czasu mozna powiedziec ze nie obraliśmy drogi Legii czy Lecha tylko ŁKS-u. Czarne chmury oj czarne
A Zdziś ma się dobrze i być może nawet właśnie myśli o kolejnych "talentach" mogących "wzmocnić" Wisłę...
Odpowiedz cytując