|
Dopóki w klubie jest Jacek Syndyk Bednarz to nie ma co mówić o polityce transferowej, nie ma co mówić o nowym trenerze ani o jakimkolwiek rozwoju klubu.
I nie twierdzę, że to jest jego wina. Ktoś go zatrudnił i trzyma na stanowisku. To mówi jasno o intencjach właściciela.
A case Jovanic'a jest kolejnym dowodem, że nawet w kwestii oszczędzania nie można działać bezmyślnie. Bo może nas to drogo kosztować.
@mr_kwolf
Moralność Kalego się kłania. Gościowi należy się wynagrodzenie jak psu kość, do końca kontraktu co do grosika. Zamiast płacić regularnie, klub będzie musiał teraz wysupłać całą kwotę. A konsekwencje mogą być jeszcze gorsze jak sprawa dojdzie do związku lub UEFA.
|