Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20276
Stary 11.12.2012, 13:59
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Ja bym z chcęcią bym się przyłączył- zresztą, tą akcję popieram.ALE
Uważam, że to nie czas na tego typu historie.Narazie w jakiś sposób trzeba powstrzymać ten rak pożerający Polskę od środka.Kukiz tego napewno nie zrobi.
Do tej pory nie potrafię zrozumieć co zarzuca się Kaczyńskiemu, dlaczego ludzie go tak nie trawią.Czy to on rządzi samodzielnie od 6 lat?To on doprowadził do upadku Państwa? Kaczyński w tej chwili politycznie nic nie może- najważniejsze dezycję podejmują złodzieje, więc jakie pretensje mają ludzie?O co?
Biorąc pod uwagę poziom świadomości społeczeństwa JOW mogłyby doprowadzić do katastrofy bo co za problmem żeby jakaś mafia wprowadziła sobie przedstawicieli do parlamentu. Ostatnie wybory dowodzą że uwielbiamy głosować na złodziei byle by byli postępowi i nowocześni i ewropejscy. Ktoś w Krakowie wybrał posłankę. Dlatego JOW ok ale nie na 100% miejsc w parlamencie.

Jak to co zarzuca się Kaczyńskiemu? Spytaj szpena albo asa. Dla nich nazwać komucha komuchem, debila debilem czy leminga lemingiem to "dzielenie Polaków". W ich zleminżonym wyobrażeniu mordowany i mordujący, okradany i okradający, okłamywany i okłamujący to są wszystko Polacy których nie wolno dzielić. Zwyczajnie nie wolno mówić prawdy, bo to psuje atmosferę. Lepiej ściemniać bajerować klepać po plecach, a jak się wyda to udawać idiotę jak kopiąca na metr w głąb. Zakładając że media też nie będą drążyć, można wcisnąć ludziom, oczywiście tym co mniej rozgarniętym, każdą ciemnotę. Choćby to że ludzie nie trawią Kaczyńskiego i taka postawa jest normą. Tylko dlaczego Kaczyński gdzie nie pojedzie może chodzić z podniesioną głową, a na niektórych gwiżdżą nawet na cmentarzach?
Hej Nasz TS !!