Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61079
Stary 11.12.2012, 11:13
Mamy całą zimę na zatrudnienie kogoś na stanowisku trenera i właśnie już zimą koniecznie musi przyjść trener z myślą o budowaniu nowej drużyny na nowy sezon . Runda wiosenna byłaby rundą zapoznawczą gdzie wykrystalizowałby się trzon drużyny , nowy trener określiłby się których piłkarzy z obecnej kadry widziałby w swojej drużynie ( jeśli kogoś w ogóle by z tej kadry chciał zatrzymać ) w zimowym okienku powinno przyjść też paru młodych ambitnych , głodnych sukcesów zawodników którzy nieco wprowadziliby świeżej krwi do tego zespołu . Po sezonie byłyby oczywiście kolejne nieuniknione zmiany w kadrze ale mielibyśmy już w miarę zalążek nowego zespołu przed nowym sezonem ponieważ jeśli z zatrudnieniem nowego trenera i jednocześnie budową tej nowej drużyny będziemy czekać do przerwy między sezonami to automatycznie następny sezon również będzie można zapisać na straty bo chyba nikt nie sądzi ,że jest w ogóle możliwe zbudowanie nowej durżyny od zera tuż przed sezonem ( w taki sposób swoje drużyny budują outsiderzy którzy później i tak spadają z lig ) i żaden trener tego nie dokona . Może Smuda przekonuje Cupiała że On to zrobi z palcem w d... ale ten gość dawno oderwał się od rzeczywistości a po drugie bardzo szybko zmienia zdanie więc po rundzie ( jeśli tyle by przetrwał ) byłoby że z takimi piłkarzami i tak osiągnął sukces ...
Odnośnie trenera to mamy trochę czasu , powinniśmy zebrać grupę dostępnych młodych ambitnych trenerów z doświadczeniem odpowiednim , wybrać z niej najciekawsze opcje , z każdym porozmawiać o najważniejszych kwestiach , przeanalizować system pracy i wyniki w poprzednich klubach i wybrać najodpowiedniejszego kandydata a nie tak jak zazwyczaj to bywa zatrudnić kogoś kto w ostatnich latach niczego nie osiągnął , w ostatnich miejscach pracy miał kiepskie wyniki , jest na lodzie ponieważ od dłuższego czasu nikt go nie chce zatrudnić i tylko "jedzie" na swoim nazwisku . Wg mnie zatrudnienie jakiegoś zdolnego młodego trenera z zagranicy jest najlepszym rozwiązaniem tylko trzeba dać mu trochę czasu na efekty jego pracy i dać po prostu wolną rękę przy budowie tego zespołu a nie po dwóch - trzech meczach zwolnić ponieważ jakiś Smuda mówi ,że lepiej by to zrobił za pół ceny albo nijaki Zdzisiek albo inny bliski doradca podkopuje autorytet trenera który im nie odpowiada .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 11.12.2012 o godz. 11:17.
Odpowiedz cytując