Wyświetl pojedynczy post
manager1906
Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Mazowsze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20267
Stary 11.12.2012, 09:12
Także moim zdaniem wypadałoby się przyłączyć do tej obywatelskiej inicjatywy. Zacząć zbierać podpisy i promować akcję. Media ogólnopolskie milczą... Jest strona na fb: https://www.facebook.com/pages/zmielenipl-Krak%C3%B3w/265672223553001?ref=ts&fref=ts
oraz na www.zmieleni.pl w zakładce oddziały lokalne także jest Kraków: http://zmieleni.pl/kontakt/oddzialy-lokalne/
ale póki co słabo to wszystko funkcjonuje, może warto byłoby się włączyć i pomóc zbierać podpisy, samemu można to robić, ze strony: http://zmieleni.pl/referendum/ można pobrać formularz i zgodnie z instrukcją która także jest na stronie www.zmieleni.pl zacząć zbierać podpisy.

Zachęcam do zainteresowania się tą inicjatywą, jest dużo filmów, artykułów o co w tym chodzi. Np ze 2 miesiące temu u Wojewódzkiego mówił na ten temat Paweł Kukiz: http://tvnplayer.pl/programy-online/...181,14856.html
Jeśli ktoś tak samo jak ja uważa, że to ma sens niech się włączy w jakiś sposób w akcję, bo samo się nie zrobi i niestety wydaje się że inicjatywa zaczyna podupadać, a bardzo szkoda.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez manager1906 : 11.12.2012 o godz. 09:13.