Także moim zdaniem wypadałoby się przyłączyć do tej obywatelskiej inicjatywy. Zacząć zbierać podpisy i promować akcję. Media ogólnopolskie milczą... Jest strona na fb:
https://www.facebook.com/pages/zmielenipl-Krak%C3%B3w/265672223553001?ref=ts&fref=ts
oraz na
www.zmieleni.pl w zakładce oddziały lokalne także jest Kraków:
http://zmieleni.pl/kontakt/oddzialy-lokalne/
ale póki co słabo to wszystko funkcjonuje, może warto byłoby się włączyć i pomóc zbierać podpisy, samemu można to robić, ze strony:
http://zmieleni.pl/referendum/ można pobrać formularz i zgodnie z instrukcją która także jest na stronie
www.zmieleni.pl zacząć zbierać podpisy.
Zachęcam do zainteresowania się tą inicjatywą, jest dużo filmów, artykułów o co w tym chodzi. Np ze 2 miesiące temu u Wojewódzkiego mówił na ten temat Paweł Kukiz:
http://tvnplayer.pl/programy-online/...181,14856.html
Jeśli ktoś tak samo jak ja uważa, że to ma sens niech się włączy w jakiś sposób w akcję, bo samo się nie zrobi i niestety wydaje się że inicjatywa zaczyna podupadać, a bardzo szkoda.