Wyświetl pojedynczy post
panowie
Senior Member
 
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61069
Stary 11.12.2012, 00:33
Ja po prostu myślę, że Frederiksen był tańszy, a to przede wszystkim był wyznacznik transferów do Wisły w ostatnim okienku transferowym. Dlatego m. in. przyszedł do nas Sikorski.
A
T
A
K
Odpowiedz cytując