Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
panowie
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
61069
11.12.2012, 00:33
Ja po prostu myślę, że Frederiksen był tańszy, a to przede wszystkim był wyznacznik transferów do Wisły w ostatnim okienku transferowym. Dlatego m. in. przyszedł do nas Sikorski.
A
T
A
K
panowie
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do panowie
Znajdź inne posty napisane przez panowie