kristos napisał(a):

Wszędzie są lepsze warunki treningowe i co z tego ?
To Wisła od 98 roku zdobyła 8 razy mistrza Polski a nie jakieś ogóry ,co mają lepsze warunki treningowe.
Oczywiście ,to nie znaczy żebym nie chciał lepszych boisk treningowych ,ale zdecydowanie wolę MP.
Wisła to drużyna ,która zdobyła 13 razy MP w swojej historii ,ale i na takie drużyny przychodzi slabszy okres ,czego przykłady mamy w innych ligach.
PS.Wiem liga była buraczana,,,,,ha ha ,ale w drugą stronę to też działa
|
czytam i oczom nie wierzę. jak można być takim zacietrzewionym ?
Wisła od 98 roku zdobywała mistrzostwa dzięki pieniądzom Cupiała . Skończyły się ? Cupiał zwija interes ? spadamy bez żadnych perspektyw szybkiego powrotu na szczyt . Bez boiska , szkolenia młodzieży , perspektywicznych zawodników , część kibiców sukcesu sobie przejdzie gdzie indziej , ale akurat niektórymi (nie pokazując palcem ) nie będę tęsknił
wolisz MP od boisko ? no to pogadamy za 3 lata gdzie będzie Legia , Amica , nawet Zagłębie Lubin ( które zresztą już nam pokazało miejsce w szeregu ) , a gdzie będziemy MY.