http://www.lodz.sport.pl/sport-lodz/...przejscia.html
Czyżby w Wiśle Nie Probie
RZ decydował o tym kogo chce mieć w swojej drużynie ?
Skoro Paraira pojawia się w Bełchatowie , znaczy chyba że był dobry ale mędrcy z Wisły woleli Fredka zamiast niego ..
Edit: Ortografia.
WISŁAZWE.