Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 10.12.2012, 23:55
Karherop napisał(a):Wyświetl post
a gdzie są gorsze warunki do trenowania ?

można szukać po 1,2 ligach - coraz ciężej o takowe
Wszędzie są lepsze warunki treningowe i co z tego ?
To Wisła od 98 roku zdobyła 8 razy mistrza Polski a nie jakieś ogóry ,co mają lepsze warunki treningowe.
Oczywiście ,to nie znaczy żebym nie chciał lepszych boisk treningowych ,ale zdecydowanie wolę MP.
Wisła to drużyna ,która zdobyła 13 razy MP w swojej historii ,ale i na takie drużyny przychodzi slabszy okres ,czego przykłady mamy w innych ligach.

PS.Wiem liga była buraczana,,,,,ha ha ,ale w drugą stronę to też działa
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując