Karherop napisał(a):

a gdzie są gorsze warunki do trenowania ?
można szukać po 1,2 ligach - coraz ciężej o takowe
|
Wszędzie są lepsze warunki treningowe i co z tego ?
To Wisła od 98 roku zdobyła 8 razy mistrza Polski a nie jakieś ogóry ,co mają lepsze warunki treningowe.
Oczywiście ,to nie znaczy żebym nie chciał lepszych boisk treningowych ,ale zdecydowanie wolę MP.
Wisła to drużyna ,która zdobyła 13 razy MP w swojej historii ,ale i na takie drużyny przychodzi slabszy okres ,czego przykłady mamy w innych ligach.
PS.Wiem liga była buraczana,,,,,ha ha ,ale w drugą stronę to też działa