Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4254
Stary 10.12.2012, 22:42
Bednarz i cały zarząd to tylko figuranci, a realne decyzje zapadają i zapadały zawsze w gabinecie Cupiała. Właściciel Telefoniki stworzył niegdyś potęgę, a teraz, poprzez szereg kuriozalnych decyzji, to całkowicie zniweczył.

Otwarte pytanie co zamierza dalej? Jeżeli ma jakiś plan, to niektóre decyzje powinny być podjęte praktycznie natychmiast, bo cała obecna infrastruktura finansowo-sportowa jest do zmiany. Jeżeli nie, to niech odejdzie z klasą.
Odpowiedz cytując