|
Bednarz i cały zarząd to tylko figuranci, a realne decyzje zapadają i zapadały zawsze w gabinecie Cupiała. Właściciel Telefoniki stworzył niegdyś potęgę, a teraz, poprzez szereg kuriozalnych decyzji, to całkowicie zniweczył.
Otwarte pytanie co zamierza dalej? Jeżeli ma jakiś plan, to niektóre decyzje powinny być podjęte praktycznie natychmiast, bo cała obecna infrastruktura finansowo-sportowa jest do zmiany. Jeżeli nie, to niech odejdzie z klasą.
|