|
Senior Member
Offline
|
|
westersyl napisał(a): 
|
O młodych zawodnikach: Chcieliśmy kilku młodych chłopaków: Nowak, Szczymiczek, i jeszcze jeden zapomniałem nazwiska poszedł do Górnika. Górnik zaproponował lepsze warunki.
|
Łuczak z Górnika.
http://i46.tinypic.com/2lu5t2a.png
|
|