Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61061
Stary 10.12.2012, 20:06
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Science-fiction w innym temacie.

Akcja z Jovanicem żenująca, ale zastanówcie się ile w tym winy Bednarza? Skoro nie ma kasy w klubie to co w tym dziwnego, że mu nie płacili? Miałbym raczej pretensje do "sympatycznego" Serba, który nas próbuje bezczelnie wydoić z kasy. Nie słyszałem o takich praktykach. Rozwiązanie kontraktu z winy klubu - ok. Ale takie coś?

W wielu kwestiach Bednarz dał dupy, ale to wydaje mi się było nieuniknione.

PS. O ile faktycznie u nas krucho z kasą.
Ty tak na poważnie? Idź do pracy, podpisz umowę na powiedzmy 2 lata i zrezygnuj z kasy za pół roku bo się nie sprawdziłeś. Bądźmy poważni, jakiś kretyn go ściągnął, jakiś kretyn podpisał z nim umowę więc teraz kolejny kretyn albo i nie kretyn ma psi obowiązek płacić!
Ostatnio edytowane przez rafkur : 10.12.2012 o godz. 20:24.
Odpowiedz cytując